TEKLİF AL
Vizyon ve İş Politikamıza Güveniyoruz!
11 yıl önce başladığımız kurumsallaşma yolunda, edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimize güvenerek hizmetlerimizi sunuyoruz. Alanında her biri uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimiz için çalışıyoruz.
Bizi daha yakından tanıyın!

Elkasis Güvenlik Sistemleri, güvenlik kamerası sektöründeki faaliyetine 2009 yılında İzmir’de başladı. Kurulduğu günden bu yana, başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız, elektronik güvenlik sistemlerinde müşterilerine hızlı ve kalıcı çözümler sunmaya devam ediyor. Profesyonel kadromuzun büyük bir özen ve dikkatle yaptığı kurulum öncesi keşif sonucunda, sistemimizin kurulacağı yere göre en uygun ürünleri seçerek güvenliğinizi sağlıyoruz. Kamera sistemlerimizde kullandığımız ürünlerin uzun yıllar yüksek performans sağlamasına özellikle dikkat ediyoruz. Elkasis Güvenlik Kamera Sistemleri olarak güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet arayanların ilk adresiyiz. Siz de ev veya iş yerinizin güvenliği için kamera sistemlerimizden faydalanmak istiyorsanız telefon ile veya sitemiz üzerinden teklif formu oluşturarak bizden fiyat alabilirsiniz.

Rakamlarla Biz. Elkasis
 • +10
  Yıllık Deneyim
 • +1159
  Müşteri Portföyü
 • +5821
  Sistem Kurulumu
 • +20
  Profesyonel Kadro
Profesyonel Kamera Sistemlerimiz ile
Güvenlik Seviyenizi Arttırın!
Profesyonel alarm ve Kamera sistemlerimiz ile güvenlik seviyenizi en üstte tutmanıza olanak sağlıyoruz. Kameranızı izleyerek hırsızları hemen önleyin!
Referanslarımız Proje Teklifi