TEKLİF AL
Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri
ELKASİSTEM

Can ve mal güvenliğimizi korumak günümüz şartlarında oldukça önemli ve bir o kadar da zor bir husus. İş yeri ve konut gibi özel mülklerin yanı sıra hastane, kamu binaları, okul vb. ortak kullanım alanlarında da güvenlik kamerası sistemi kullanmak bir ihtiyaç haline geldi.

Konut ya da iş yerinize dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehditte hem zamanında müdahale etmek hem de olası bir mahkeme durumunda delil sunabilmeniz açısından kamera sistemleri size kolaylık sağlayacak. 

Bakıcı tutmak durumunda kalan çalışan annelerin imdadına yetişen kamera sistemleri bakıcı takibi yapmak, çocukların sağlığı ve evin güvenliği için tek çözüm.

Eğer birden fazla işte çalışıyorsanız, mevcut işletmenizde fazla zaman harcayamıyorsanız, istihdamınız fazlaysa ve takip etmekte zorlanıyorsanız; kamera sistemleri sizin onlarca gözünüz olacak. Bununla beraber firmamızın 10 yıldır gözlemlediği durumlardan biri de, kamera sisteminden sonra personelin performansının artması.


Neden kamera ?

 

Güvenlik kameraları artık hayatımızın bir parçası. Her gün gördüğümüz veya görmediğimiz onlarca belki de yüzlerce kameranın menzili içinden geçiyoruz. Başınıza herhangi bir talihsiz olay geldiğinde kolluk kuvvetlerinin soracağı ilk soru: “Güvenlik kameranız var mı?” olacak. Cevabınız evet ise  ve kaliteli bir sisteme sahipseniz, kolluk kuvvetleri başarılı bir teknolojik destek almış olacak ve işlenen suçun sorumluları hızlıca bulunacak. Cevabınız hayır ise bu sefer işleri biraz daha zor olacak ve yakınlarınızda olay yerini görebilen kameraların varlığı araştırılacak. Şansınız varsa bulacaklar, yok ise eski usul araştırmalarına devam etmek zorunda kalacaklar. Bu durum herkes için zorlu ve maliyetli geçecek. Sizin maddi veya manevi zararınızın karşılanması uzun sürecek veya hiç karşılanmayacak. Kolluk kuvvetleri ise bu olayın araştırmasından, çözümlenmesine veya çözümlenememesine kadar geçen sürede ciddi zaman ve iş gücü kaybı yaşayacaklar.

Unutmayın ki ucuz kamera sistemi demek, çok fazla sorun demektir. Profesyonel kamera sistemlerinin önde gelen markası Dunlop Kamera Sistemleri, sorunsuz ve yüksek kalitede hizmet için gereken ürünleri en iyi şekilde üretmekle beraber, kolay ve hızlı servis/garanti imkanı sağlar.

Ücretsiz Teklif İsteyin!
0232 251 42 72 Hemen Arayın
veya formu doldurun

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Güçlü Çözüm
Ortaklarımız
Tüm Referanslar
Bullring
Cofem
Davantis
Dunlop
Sec-on
Teknim
Videofied
Vivotek
Cambox
Faast
Utepo
Paradox
Crow