• Ücretsiz Keşif
  • 0232 251 42 72
  • 7/24 Teknik Destek
  • 0506 268 23 03

İZMİR KAMERA SİSTEMLERİ

Günümüz şartları altında güvenliğimiz önemli bir husustur. Gerek işyeri, konut gerekse de hastane, kamu binaları, okul vb ortak kullanım alanlarında güvenlik kameralarını kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Konut ve apartmanlarınızda dışarıdan gelebilecek herhangi bir durumda zamanında müdahale, mahkemede delil sunabilmeniz açısından kamera sistemleri size kolaylık sağlayacaktır. 

Çalışan ve bakıcı tutmak durumunda kalan annelere bakıcı takibi yapmak, çocukların sağlıkları ve ev güvenliği için kamera sistemleri yardımcı olacaktır.

 Eğer birden fazla işiniz varsa veya mevcut işletmenizde fazla zaman harcayamıyorsanız veya istihdamınız fazlaysa ve takip etmekte zorlanıyorsanız; kamera sistemleri sizin onlarca gözünüz olmaktadır. Firmamızın 10 yıldır gözlemlediği durumlardan biridir, kamera sisteminden sonra çalışan personelin performansının artması.
Neden kamera  
Günümüzde güvenlik kameraları artık hayatımızın parçası halinde. Her gün gördüğümüz veya görmediğimiz onlarca belki de yüzlerce kameranın menzili içinden geçmekteyiz. Başımıza talihsiz olay veya olaylar geldiğinde kolluk kuvvetlerinin soracağı ilk sorudur; Güvenlik kameranız var mı? Cevabınız evet ise  ve kaliteli sisteme sahipseniz, çok kısa süre içinde kolluk kuvvetleri başarılı bir şekilde teknolojik destek almış olacaktır. Ve başınıza gelen talihsiz olayın sorumluları bulunacaktır. Cevabınız hayır ise bu sefer işleri biraz daha zor olacaktır ve yakınlarınızda olayın olduğu noktayı çeken kamera var mı diye araştırma yapacaklar. Şansınız varsa bulacaklar, yok ise eski usul araştırmalarına devam etmek zorunda kalacaklar. Bu durum herkes için zorlu ve maliyetli geçecektir. Sizin maddi veya manevi zararınızın karşılanması uzun sürecek veya hiç karşılanmayacak. Kolluk kuvvetleri ise bu olayın araştırmasından, çözümlenmesine veya çözümlenememesine kadar geçen sürede ciddi zaman ve iş gücü kaybı yaşayacaklardır.

 

dunlop 3mp ip kamera avenir arac ici kamera avenir kayıt cihazı bullring dvr cihazı avenir termal kamera dış ortam muhafaza 4 kanal real time kayıt cihazı 16 kanal real time kayıt cihazı dunlop nvr cihazi dunlop 1,3mp ip kamerai dunlop ip speed dome kamera avenir speed dome kamera

 
 

Atıfbey mah. 5/3 Sokak No:3 K:3 D:5

Gaziemir İzmir

0506 268 23 03

0232 251 42 72

bulut@elkasis.com

ELKASİS ALARM KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ İZMİR

Elkasis Alarm Kamera Sistemleri